Prodáno za cenu o 100 000Kč vyšší

Oslovili mě klienti s žádostí o pomoc s prodejem bytu. Nemovitost před rekonstrukcí se přece nedá luxusně prezentovat, tvrdili. A už vůbec si nepředstavovali, že se dá prodat během dvou týdnů od spuštění inzerce.

Více vážných zájemců o nemovitost
Jelikož zájem o prostorný byt byl velký, museli jsme stáhnout nabídku z inzerce a začal jsem individuálně jednat s potencionálními kupci. Nový majitel se mezi nimi našel a dokonce se byt prodal za cenu o 100 000 Kč vyšší, než si klienti představovali. 

Parametry

Typ nemovitosti:
Byt 3+1
Lokalita:
Varnsdorfská, Praha, Střížkov
Velikost:
61 m2
Stav:
před rekonstrukcí

Slovo Klienta

Makléř byl vstřícný a ochotný. O každé změně stavu mne průběžně informoval. Mé připomínky a dotazy vyřizoval pokud možno obratem. Celkově jsem byl s jeho prací spokojen. Miroslav Kessler
Ing. Miroslav Kessler

Dává vám to smysl?

Napište mi přes kontaktní formulář
nebo zavolejte
+420 775 869 968

Přečtěte si další příběh

Prodáno hned na první prohlídce
S paní majitelkou zpočátku nebyla lehká domluva. Byt si za každou cenu chtěla prodávat sama a vzájemná spolupráce pro ni nepřicházela v úvahu.  Nakonec ale po vlastním neúspěšném prodeji mě kontaktovala a domluvili jsme se na spolupráci.

Spokojený klient
Udělali jsme profesionální prezentaci, se kterou byla klientka nad míru spokojená. Přivedl jsem prvního zájemce na prohlídku a byt měl najednou kupce. Spokojení klienti a jejich doporučení jsou pro mě odměnou.

Přečíst si příběh